Haber Detayı

ZİYLAN Grubu ile İstanbul Şehir Ünv. İş birliği sonucunda Ziylan Akademi Başladı

Ziylan Grubuna bağlı FLO ve POLARİS Ayakkabı satış mağazalarının çalışanlarından oluşan gruplara İstanbul Şehir Ünv.’nin Altunizade’deki kampüsünde “Satış Öncesi Hazırlık” Semineri verildi.

 

 

 Sabah ve öğleden sonra iki grup olarak yapılan çalışmada yaklaşık dörder saatlik seminerler verildi. Belirli sürelerde üç faklı modül olarak sunulacak olan bu çalışmanın ilk modülleri 21-22-27-28 ve 29 Ağustos tarihlerinde yapıldı. Her bir eğitim gününde iki grubun eğitim aldığı çalışmada toplamda on gruba seminer verildi. Zihinsel, fiziksel ve teknik hazırlık olmak üzere kendi içinde üç bölüme ayrılan eğitim, filmler, müzikler ve katılımcıların iştirakleri ile oyunlaştırılan görseller ile zenginleştirildi.

 Çalışma aynı zamanda Kültür Üniversitesi, Arel Üniversitesi ve Okan Üniversitesi ile birlikte de sürdürülürken, yapılan anketler sonucunda en başarılı üniversite İstanbul Şehir Üniversitesi olarak % 95 ile birinci olarak belirlenmiştir. Çalışmanın diğer 2 modülü, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında da devam edecek olup, 7 Kasım’da bitmesi düşünülmektedir.

2013-09-04

Diğer Haberler