Haberler

Teknotherm ile iki yarım günde çok şey…

Uzun zamandır yapılan görüşmeler, belirlenmeye çalışılan tarihler, içerikler derken en sonunda 10-11 Temmuz tarihlerinde iki yarım gün olarak belirlenen takvim içerisinde, seçkin ve çok değerli Teknotherm çalışanlarına “Başarılı Satış Becerileri” konusunda bilgilerimizi paylaştık.

Devamı

Temmuz’da ikinci durak “Burdur” oldu…

Sıkı bir planlama ile Orhangazi seminerinin ardından uzun bir otobüs yolculuğu ve sonrasında Burdur’da program gereği bir gün dinlendikten sonra 04. Temmuz öğleden sonra bu kez “Tahsilat Becerisi” eğitimini Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nda TOSYÖV Destekleme Vakfı aracılığı ile yaptım.

Devamı

Metal Plastik San. Çember ve Paketleme. Sis. A. Ş. Çalışanları da Etkin Tahsilat Becerisi Eğitiminde

Beyaz yakalılardan oluşan  katılımcılar, tahsilat konusundaki sıkıntılarını dile getirirken ortak çözüm yollarını birlikte aradılar. 07.Haziran’da  Paradise Island Otel Bayramoğlu’nda yapıldı. Programa göre aktarılmasının yanı sıra eğitim katılımcıların soruları ve kendi firmalarına özel yaşananların gündeme getirilmesi ile keyifli bir eğitim yapıldı

Devamı

Doğa Koleji Eğitimleri Devam Ediyor!

14. Mart, 15-25.Nisan Tarihleri içerisinde, Kurtköy ve Ataşehir kampüslerinde Okul Kayıt Görüşmelerinde; İtirazları Olumlu Sonuçlandırma” konulu eğitim gerek Anadolu gerekse İstanbul’daki Doğa Koleji Müdür, Müdür Yardımcısı ve Halkla İlişkiler yöneticilerine aktarıldı.

Devamı

ORKA AHŞAP ÜRÜNLERİ PAZARLAMA GRUBU TAHSİLAT KONUSUNDAKİ TİTİZ YAKLAŞIMINI EĞİTİM İLE PEKİŞTİRDİ

6 Nisan tarihinde Gümüşova Düzce'deki fabrikada yapılan eğitim çok başarılı geçti. Şirkete özel hazırlanan eğitim içeriğinde, pazarlama grubunun bayilere yaptıkları satış ve tahsilatların daha verimli olması için gerekli taktik ve tekniklerden bahsedildi. Çalışanların karakter analizinin yapıldığı bölüm sırasında yıllardır birlikte çalışan ekip üyelerinin birbirlerini bir kere daha tanıma fırsatı bulmaları gerçekten keyifli ve hoştu...

Devamı

GAZIANTEP'TE TAHSILAT BECERISI EGITIMI YUKSEK BIR ILGI ILE KARSILANDI

16.Şubat Cumartesi günü  4 K Danismanlık tarafından organize edilen "Etkin Tahsilat Becerisi" eğitimine katılım oldukça yüksekti. G.antep'in seçkin firmalarının katıldığı eğitim başarılı ve keyifli geçti. Katılımcıların tahsilat algısını değiştirmeyi hedefleyen bu eğitimde tahsilatın hak edilmiş bir durum olduğu ve mutlaka alınması için dozunda ısrarcı olmak gerektiği anlatılmaktadır.

Devamı